Home
 Search:
 
  • Keyword  
  • Events  
  • Sport

     Register
     Login Hi-Res
     Lost password?

     View order (70)
     Contact

     Email

     Privacy

    Nederlandstalige versie

    Calendar:
    Sunday 24 June
    Atletiek
    NK Senioren
    Utrecht
    Photographer: Andre Weening

    10 Engelse Mijl
    Bentwoud
    Photographer: Patrick Dolkens

    Hockey
    Mannen Nederland v Belgie
    Breda
    Photographer: Ron van Dijk

    Nederlands Kampioenschap Reserveteams
    Rosmalen
    Photographer: Erwin Goossens

    Nederlands Kampioenschap Jong Senioren
    Amersfoort
    Photographer: Andre Weening

    Vrouwen HC Voorne v Concordia
    Schiedam
    Photographer: Danny Ploegaert

    Vrouwen HVA v HC Voorne
    Schiedam
    Photographer: Danny Ploegaert

    Kromhouters v Purmerend
    Schiedam
    Photographer: Herman Dingler

    Honkbal
    Braves v Alphians
    Gouda
    Photographer: Ron Hoenson

    Paardensport
    CHIO
    Rotterdam
    Photographer: Johan Meijboom

    Rolstoel rugby
    NK rolstoelrugby
    Almere
    Photographer: Ilse Schaffers

    Tennis
    Tennistoernooi VEP
    Woerden
    Photographer: Ron Hoenson

    Turnen
    NK turnen
    Rotterdam
    Photographer: Wessel Dekker

    Voetbal
    Engeland v Panama
    Nizhny Novgorod

    Polen v Colombia
    Kazan, Rusland

    Eerste training FC Groningen
    Haren
    Photographer: Jan Westman

    Eerste training AZ
    Alkmaar
    Photographer: Johannes Klinkenberg

    DEM v HVCH
    Vleuten
    Photographer: Arnold Verkade

    VV Limmen v De Baronie
    Gouda
    Photographer: Herman Dingler

    Hillegom v Spartanen
    Hillegom
    Photographer: Rene van Dam

    Schoten v APCW
    Haarlem
    Photographer: Kees Kuijt

    Tuesday 26 June
    Hockey
    Vrouwen Nederland v Spanje
    Breda
    Photographer: Ron van Dijk

    Mannen Nederland v Pakistan
    Breda
    Photographer: Ron van Dijk

    Wednesday 27 June
    Hockey
    Vrouwen Nederland v China
    Breda
    Photographer: Ron van Dijk

    Voetbal
    Eerste training FC Twente
    Hengelo
    Photographer: Ron Jonker

    Wielrennen
    NK Tijdrijden vrouwen
    Bergen op Zoom
    Photographer: Sportfoto en Jos Kafoe

    NK Tijdrijden elite
    Bergen op Zoom
    Photographer: Sportfoto en Jos Kafoe

    NK Tijdrijden
    Bergen op Zoom
    Photographer: Sportfoto en Jos Kafoe

    Thursday 28 June
    Hockey
    Mannen Nederland v Australie
    Breda
    Photographer: Gino van Outheusden en Ron van Dijk

    Friday 29 June
    Hockey
    Vrouwen Nederland v Japan
    Breda
    Photographer: Ron van Dijk

    Voetbal
    Regioselectie Dirkshorn v AZ
    Dirkshorn
    Photographer: Johannes Klinkenberg

    Eerste training Excelsior
    Rotterdam
    Photographer: Herman Dingler

    Saturday 30 June
    Hockey
    Mannen Nederland v India
    Breda
    Photographer: Ron van Dijk

    Finale vrouwen
    Breda
    Photographer: Ron van Dijk

    Voetbal
    SDCP v Feyenoord
    Putten
    Photographer: Wout van Zoeren

    Regioselectie Amersfoort v AZ
    Hoevelaken
    Photographer: Johannes Klinkenberg

    Drachtster Boys v SC Heerenveen
    Drachten
    Photographer: Andre Weening

    HVV v FC De Rebellen
    Den Haag
    Photographer: Bert Tielemans

    Wielrennen
    NK wielrennen weg vrouwen
    Hoogerheide
    Photographer: Sportfoto en Jos Kafoe

    NK wielrennen weg beloften
    Hoogerheide
    Photographer: Sportfoto en Jos Kafoe

    Sunday 1 July
    Hockey
    Mannen finale
    Breda
    Photographer: Gino van Outheusden en Ron van Dijk

    Skeeleren
    WK Inline-skaten
    Heerde
    Photographer: Andre Weening

    Voetbal
    Fotopersdag NEC
    Nijmegen
    Photographer: Rob Koppers

    Wielrennen
    NK wielrennen weg elite
    Hoogerheide
    Photographer: Sportfoto en Jos Kafoe

    Monday 2 July
    Skeeleren
    WK Inline-skaten
    Heerde
    Photographer: Andre Weening

    Tuesday 3 July
    Skeeleren
    WK Inline-skaten
    Heerde
    Photographer: Andre Weening

    Voetbal
    GFC Goor v FC Twente
    Goor
    Photographer: Marcel ter Bals en Ron Jonker

    Wednesday 4 July
    Waterpolo
    Nederland v Hongarije
    Rotterdam
    Photographer: Gertjan Kooij en Marcel ter Bals

    Thursday 5 July
    Skeeleren
    WK Inline-skaten
    Arnhem
    Photographer: Andre Weening

    Waterpolo
    Nederland v Italie
    Rotterdam
    Photographer: Gertjan Kooij en Marcel ter Bals

    Friday 6 July
    Handbiken
    WK handbiken
    Emmen
    Photographer: Ilse Schaffers

    Skeeleren
    WK Inline-skaten
    Arnhem
    Photographer: Andre Weening

    Waterpolo
    Nederland v USA
    Rotterdam
    Photographer: Gertjan Kooij en Marcel ter Bals

    Wielrennen
    Giro Rosa
    Verbania
    Photographer: Sportfoto

    Saturday 7 July
    Handbiken
    WK handbiken
    Emmen
    Photographer: Ilse Schaffers

    Skeeleren
    WK Inline-skaten
    Arnhem
    Photographer: Andre Weening

    Voetbal
    Zeeuws elftal v Feyenoord
    Veere
    Photographer: Micha Keemink

    Ajax v FC Njordsjaelland
    Putten

    Ajax v Steau Boekarest
    Hattem

    Westlands elftal v Excelsior
    Naaldwijk
    Photographer: Herman Dingler en Danny Ploegaert

    LSVV v Jong AZ
    Noord Scharwoude
    Photographer: Johannes Klinkenberg

    Wielrennen
    Giro Rosa
    Ovada
    Photographer: Sportfoto

    Sunday 8 July
    Handbiken
    WK handbiken
    Emmen
    Photographer: Ilse Schaffers

    Skeeleren
    WK Inline-skaten
    Arnhem
    Photographer: Andre Weening

    Wielrennen
    Giro Rosa
    Cobertta
    Photographer: Sportfoto

    Monday 9 July
    Wielrennen
    Giro Rosa
    Piancenza
    Photographer: Sportfoto

    Tuesday 10 July
    Voetbal
    ASWH v Excelsior
    Hendrik Ido Ambacht
    Photographer: Herman Dingler

    Wielrennen
    Giro Rosa
    Omegna
    Photographer: Sportfoto

    Wednesday 11 July
    Wielrennen
    Giro Rosa
    Gerola Alta
    Photographer: Sportfoto

    Thursday 12 July
    Voetbal
    Zeeuws Elftal v AZ
    Bruinisse
    Photographer: Johannes Klinkenberg

    Wielrennen
    Giro Rosa
    Diga di Campo Moro
    Photographer: Sportfoto

    Friday 13 July
    Voetbal
    Fotopersdag Excelsior
    Rotterdam
    Photographer: Herman Dingler

    Saturday 14 July
    Voetbal
    AZ v SK Lokeren
    Goes
    Photographer: Johannes Klinkenberg

    Waterpolo
    Vrouwen Nederland v Kroatie
    Barcelona
    Photographer: Marcel ter Bals

    Wielrennen
    Giro Rosa
    Breganze
    Photographer: Sportfoto

    Giro Rosa
    Monte Zoncolan
    Photographer: Sportfoto

    Sunday 15 July
    Waterpolo
    Vrouwen Israel v Nederland
    Barcelona
    Photographer: Marcel ter Bals

    Wielrennen
    Giro Rosa
    Verbania
    Photographer: Sportfoto

    Monday 16 July
    Voetbal
    Mannen Kroatie v Nederland
    Barcelona
    Photographer: Marcel ter Bals en Gertjan Kooij

    Tuesday 17 July
    Waterpolo
    Vrouwen Nederland v talie
    Barcelona
    Photographer: Marcel ter Bals en Gertjan Kooij

    Wednesday 18 July
    Voetbal
    Mannen Griekenland v Nederland
    Barcelona
    Photographer: Marcel ter Bals en Gertjan Kooij

    Thursday 19 July
    Voetbal
    Wolverhampton Wanderers v Ajax
    Wolverhampton

    Waterpolo
    Vrouwen Nederland - Frankrijk
    Barcelona
    Photographer: Marcel ter Bals en Gertjan Kooij

    Friday 20 July
    Voetbal
    Go Ahead Eagles v Excelsior Rotterdam
    Terwolde
    Photographer: Wout van Zoeren

    Mannen Turkije v Nederland
    Barcelona
    Photographer: Marcel ter Bals en Gertjan Kooij

    Saturday 21 July
    Voetbal
    AZ v Jong AZ
    Alkmaar
    Photographer: Johannes Klinkenberg

    Waterpolo
    Vrouwen Griekenland v Nederland
    Barcelona
    Photographer: Marcel ter Bals en Gertjan Kooij

    Sunday 22 July
    Voetbal
    Zulte Waregem v AZ
    Waregem
    Photographer: Johannes Klinkenberg